Опис ножа Morakniv BushCraft Forest, нержавіюча сталь:
Компанія з Швеції Mora of Sweden завоювала любов шанувальників завдяки високій якості своєї продукції та застосування у своїх виробах багаторічного досвіду виробництва ножів. Компанія заснована в 2005 році в результаті об'єднання двох скандинавських виробників ножів.
Модель Morakniv BushCraft Forest оформлена в ненав'язливій колірній гамі. Довжина клинка становить майже 11 см, а його товщина обуху 2,5 мм, що дає підстави не переживати про те, що клинок зламається в самий невідповідний момент. Полуторне заточення і форма клинка tanto забезпечує ножу хороші ріжучі та колючі характеристики. Загальна довжина ножа становить трохи більше 23 див.
При виготовленні леза була використана нержавіюча сталь холодного прокату Sandvik12C27 c твердість 56-58 пунктів за шкалою Роквелла (HRC). Ергономічна рукоятка виготовлена із прогумованого пластику захисного кольору.
Для забезпечення безпеки при перенесенні в поході, модель укомплектована пластиковими піхвами, оснащеними знімної та незнімної кліпсою для кріплення на поясі.
Особливості:
- лезо з нержавіючої сталі Sandvik12C27;
- ергономічна рукоятка з прогумованого пластика захисного кольору;
- піхви зі знімної та незнімної кліпсою;
- довжина ножа – 232 мм, довжина леза – 109 мм.
- вага – 142 грами.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | MoraKniv |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 142 г |
| Вид ножа | туристичний, мисливський, рибальський |
| Гарантия | 25 років |
| Длина клинка | 109 мм |
| Марка стали | Sandvik 12C27 |
| Общая длина | 232 мм |
| Твердость клинка | 58-60 HRC |
| Тип заточки | прямий |
| Тип ножа | нескладаний |
| Толщина клинка | 2.5 мм |
| Форма клинка | drop-point |
| Чехол / ножны | Є |
- Цена: 851 ₴



