Опис кухонного ножа Morakniv Frosts 4130-PG:
Mora of Sweden – досить відома компанія родом зі Скандинавії, утворена шляхом злиття двох великих виробників ножів в 2005 році. Висока якість продукції та інноваційний підхід до улюбленої справи – ось складові успіху компанії.
Дана модель кухонного ножа відмінно впорається з нарізкою хліба та інших продуктів, таких як м'ясо або фрукти, також не варто переживати, якщо в м'ясі попадуться сухожилля або невеликі кісточки. Така універсальність досягається завдяки розмірам ножа, його загальна довжина становить 270 мм, а довжина леза – 130 мм. Товщина клинка становить 2 мм, що також сприяє універсальності його застосування. В досить широкому клинку застосована пряма заточування ріжучої кромки.
За традицією, для виготовлення леза використана нержавіюча сталь з коефіцієнтом твердість 56-58 HRC, що дозволяє лезу довго зберігати гостроту.
Ніж оснащений ручкою з чорного еластомеру, сприяє надійному утриманню.
Особливості:
- лезо виготовлене з нержавіючої сталі з твердістю 56-58 HRC;
- ергономічна рукоятка з матеріалу, що нагадує гуму;
- довжина клинка – 130 мм, товщина клинка – 2 мм.
- вага – 115 грамів.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | MoraKniv |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 115 г |
| Вид ножа | кухонний |
| Гарантия | 25 років |
| Длина клинка | 130 мм |
| Марка стали | Sandvik 12C27 |
| Общая длина | 270 мм |
| Твердость клинка | 56-58 HRC |
| Тип заточки | прямий |
| Тип ножа | нескладаний |
| Толщина клинка | 2 мм |
| Форма клинка | normal blade |
- Цена: 1 026 ₴




