Ніж Mora Fishing Comfort нержавіюча сталь 11892
1 210 ₴
- В наличии
- Код: 11892
- +380 (96) 042-17-12Олександр

Опис ножа Fishing Comfort Fillet 155, нержавіюча сталь:
Компанія Mora of Sweden розташована в шведському місті Мора і об'єднала під своїм початком два великих виробника ріжучих інструментів KJ Eriksson і Frost's Knife factory, заснованих ще в початку минулого століття. Взявши тільки найкращі напрацювання від зазначених вище виробників, компанія Mora of Sweden здобула любов своїх клієнтів і змогла вийти на новий рівень у відповідному сегменті світового ринку.
Ніж Morakniv Fishing Comfort Fillet 155 має лезо спеціальної форми, як раз і зумовила застосування ножа – для філейної оброблення. Довжина леза представленого ножа становить 155 мм, про що і говорять цифри в назві моделі. Загальна довжина – 27 см, а товщина клинка в обухові складає всього 1.9 мм.
Клинок виготовлений з традиційною для серії Fillet нержавіючої сталі Sandvik 12C27 з твердістю 56-58 за шкалою Роквелла, що надає йому гнучкість, а також дозволяючи довго утримувати заводську заточку.
Ергономічна форма рукоятки, схожа на рукоять серії Companion, забезпечує зручний і надійний хват при роботі. Традиційно, рукоять виконана з прогумованого чорного пластику з вставками салатового кольору. Пластикові піхви чорного кольору, що поставляються в комплекті з ножем, відмінно фіксують останній і захищають користувача від випадкового порізу, а також дозволяють закріпити ніж на поясі за допомогою затискача на піхвах.
Особливості:
- клинок з нержавіючої сталі Sandvik 12C27;
- ергономічна рукоятка з прогумованого пластика;
- клинок спеціальної форми з товщиною в обухові 1.9 мм;
- довжина ножа – 270 мм, довжина леза – 155 мм.
- вага 99 грам.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | MoraKniv |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 96 г |
| Вид ножа | туристичний, рибальський, кухонний |
| Видео с YouTube | <a href="https://www.youtube.com/embed/xTsnVpKKidU">https://www.youtube.com/embed/xTsnVpKKidU</a> |
| Гарантия | 25 років |
| Длина клинка | 155 мм |
| Марка стали | Sandvik 12C27 |
| Общая длина | 270 мм |
| Твердость клинка | 57-58 HRC |
| Тип заточки | прямий |
| Тип ножа | нескладаний |
| Толщина клинка | 1.9 мм |
| Форма клинка | fillet-blade |
| Чехол / ножны | Є |
- Цена: 1 210 ₴








