
Опис Ganzo G712:
Новинка від компанії Ganzo, складаний ніж G712. Вигнута форма леза і оригінальний дизайн рукояті роблять модель G712 максимально комфортною у використанні. Лезо ножа виконана з нержавіючої сталі 440С, яка, завдяки високому вмісту вуглецю, після загартовування володіє високою твердістю (58-60 HRC), й добре тримає заточення. Накладки на рукоять виготовлені з композитного матеріалу G10, який володіє малою вагою, високою механічною міцністю і зносостійкістю.
Основною перевагою матеріалу G10 є високі зчіпні властивості, що підвищує безпеку використання ножа (навіть жирними і мокрими руками). Для фіксації леза з прямою заточуванням використовується замок Axis Lock. Даний замок забезпечує надійну фіксацію леза у відкритому стані. Складаний ніж G712 стане вашим вірним помічником під час відпочинку на природі.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ganzo |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантия | 1 рік |
| Вес | 159 г |
| Тип ножа | складаний |
| Длина клинка | 95 мм |
| Вид ножа | кишеньковий, туристичний |
| Материал корпуса | склотекстоліт G10 |
| Цвет клинка | хром |
| Тип заточки | прямий |
| Общая длина | 220 мм |
| Твердость клинка | 58-60 HRC |
| Типы складных ножей | викидні, напівавтоматичні, з фіксацією |
| Цвет рукоятки | чорний |
| Толщина клинка | 4 мм |
| Форма клинка | trailing-point |
| Размер в сложенном состоянии | 125 мм |
| Марка стали | 440C |
| Тип замка | Axis Lock |
- Цена: 1 045 ₴










