
Опис ножа Ontario RAT-1 Black 8848:
Клинок довжиною 89 мм виготовлений з класичної нержавіючої ножової сталі AUS 8. Товщина обуху становить 3 мм. Спуски від обуха, прямі. За рахунок продуманої геометрії і відмінною заводський заточування ножа забезпечує дуже легкий і ефективний рез по самих різних матеріалів – від всіляких продуктів до картону, дерева, пластику і т. д.
Спочатку дана модель розроблялася для похідних і польових умов, що зумовило особливості конструкції – максимальну міцність і надійність при мінімумі «вишукувань». Накладки на рукоять виготовлені з нейлону, замок типу liner-lock при солідній товщині сталевих плашок забезпечує великий запас міцності.
Ніж відкривається за допомогою двостороннього шпенька. Кліпса встановлюється у всі чотири положення. Глибока під пальцева виїмка і насічки на обуху допомагають дуже впевнено і міцно утримувати ножа в руці при будь-яких видах робіт. У складеному вигляді ця модель досить вузька, і займе в кишені не занадто багато місця.
Характеристики:
- Загальна довжина: 21.6 см
- Довжина клинка: 8.9 см
- Тип заточення: Plain Edge (пряме)
- Матеріал леза: Нержавіюча сталь AUS 8
- Матеріал рукоятки: Нейлон
- Тип замка: Liner Lock
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ontario |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид ножа | кишеньковий, туристичний |
| Гарантия | 1 рік |
| Длина клинка | 89 мм |
| Марка стали | AUS-8 |
| Общая длина | 216 мм |
| Размер в сложенном состоянии | 127 мм |
| Твердость клинка | 55-56 HRC |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточки | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Типы складных ножей | викидні, з фіксацією |
| Толщина клинка | 2.92 мм |
| Форма клинка | normal blade |
| Цвет рукоятки | чорний |
| Виробник | Ontario |
- Цена: 2 670 ₴






