
Опис ножа Ontario Utilitac II Tanto JPT-4S (сірий, чорний клиной):
Надійний і невибагливий складаний ніж, який буде відмінним помічником у турпоході або на рибалці.
Ріжуча кромка цього клинка схожа з формою японського ножа-танто. Багодаря яскраво вираженого кутку, створюється посилений тиск на матеріал, що сприяє більш легкому розрізання. Сам клинок виготовлений з японської нержавіючої сталі AUS-8A, не схильний до корозії, довго зберігає відмінні ріжучі властивості без додаткового заточування і легко правиться. Завдяки двосторонньому шпеньку ніж легко раскладываетя однією рукою, а кліпса для кріплення ножа на одяг або елементи спорядження може встановлюватися з будь-якої сторони рукояті.
Накладки на ручки виконані з резинопластика, який не ковзає в долоні. Сама рукоять має ергономічну форму, що забезпечує зручне і надійне утримання. У спеціальний отвір можна протягнути темляк або шнур.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ontario |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид ножа | кишеньковий, туристичний, тактичний |
| Гарантия | 1 рік |
| Длина клинка | 89 мм |
| Марка стали | AUS-8A |
| Материал корпуса | Zytel |
| Общая длина | 203 мм |
| Размер в сложенном состоянии | 119 мм |
| Твердость клинка | 56-58 HRC |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточки | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Типы складных ножей | викидні, з фіксацією |
| Толщина клинка | 3.05 мм |
| Форма клинка | танто |
| Цвет рукоятки | чорний |
| Виробник | Ontario |
- Цена: 1 674 ₴










