Опис ножа Ganzo G7393P:
Ніж повинен бути практичним і красивим. Саме таким компанія Ganzo зробила складаний ніж G7393Р. Лезо в цій моделі виконаний у формі drop-point і виготовлено із нержавіючої сталі 440С. Цей тип сталі має твердість 58HRC, що робить можливим тривалий час зберігати заточку. Підточити ж затупившийся ніж кожен користувач може навіть самостійно. Для гладко заточеного леза, як у Ganzo G7393Р, зробити це буде не складно. Додаткової уваги заслуговує темне покриття клинка. Воно матове і не відбиває сонячні промені або світло ліхтаря, а тому ножа підходить для мисливців і використання інших тактичних цілях. Крім того, чорне покриття, яке зроблено за допомогою сучасних порошкових фарб і не стирається з часом, виконує роль додаткового захисту металу від корозії. Ну і нарешті, ніж з темним лезом дуже стильно виглядає.
Довжина клинка у Ganzo G7393Р становить 87 мм, а товщина леза — 3,3 мм. Інша частина із загальної довжини ножа 205 мм припадає на рукоятку. Вона зроблена з нового виду пластику — G10. Його відмінність — висока міцність, яка досягається за рахунок композитної структури. Ще одна перевага пластику в тому, що йому легко надати обрану форму, щоб рукоятка ножа була по-справжньому зручною. До речі, щоб Ganzo G7393Р не вислизав з рук, його рукоятка придбала текстурну хвилясту поверхню.
З практичної точки зору також необхідно згадати про блокираторе клинка, який використовується в даній моделі це замок Axis з металевим штифтом, який і замикає лезо ножа в крайніх положеннях. Завдяки дії замку, клинок не може вільно повертатися навколо своєї осі, що гарантує користувачеві безпека.
Особливості:
- нержавіюча сталь з маркуванням 440С;
- темне покриття клинка;
- довжина леза ножа 87 мм;
- твердість загартування 58HRC;
- заточка типу plain;
- ніж важить 135 грам;
- встановлений замок Axis;
- використовується пластик G10.
Гарантія: Рік гарантійного обслуговування надається для кожного з ножів Ganzo G7393Р.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ganzo |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 135_g |
| Вид ножа | кишеньковий, універсальний |
| Видео с YouTube | <a href="/bitrix/redirect.php?event1=wisesolutions_wsexport_event&event2=https%3A%2F%2Fwww.youtube.com%2Fembed%2F0ZbOBorZzaU&event3=%D0%9D%D1%96%D0%B6+%D1%81%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%B4%D0%BD%D0%B8%D0%B9+Ganzo+G7393P-BK+%D1%87%D0%BE%D1%80%D0%BD%D0%B8%D0%B9&goto=https%3A%2F%2Fwww.youtube.com%2Fembed%2F0ZbOBorZzaU">https://www.youtube.com/embed/0ZbOBorZzaU</a> |
| Гарантия | 1 рік |
| Длина клинка | 87 мм |
| Марка стали | 440C |
| Общая длина | 205 мм |
| Твердость клинка | 58 HRC |
| Тип замка | Axis Lock |
| Тип заточки | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Типы складных ножей | викидні, напівавтоматичні, з фіксацією |
| Толщина клинка | 3.3 мм |
| Форма клинка | drop-point |
| Цвет рукоятки | чорний, жовтий, помаранчевий |
| Виробник | Ganzo |
- Цена: 1 258 ₴












