
Завдяки високій якості ніж Ontario Rat 1 можна назвати практично ідеальним ножем для виконання EDC (Every Day Carry) завдань. Чудове співвідношення ціна-якість, моментально зробили ніж Ontario Rat 1 хітом продажів. Компанія RAT (Randall's Adventure and Training) розробила дану модель ножа для фірми Ontario, вклала в ніж все, що необхідно, повноцінному кишенькового ножа.
Сталь AUS8 не схильна до корозії і викришування, помірно тупиться і легко точиться. Продумана геометрія клинка зі спусками від обуха, забезпечує ножу Ontario Rat 1 впевнений і контрольований рез.
Ергономічна рукоятка з подпальцевыми виїмками дозволяє впевнено працювати ножем, при будь-яких хватах і не дозволяє зісковзувати пальцях на ріжучу кромку. Також варто відзначити, що в складеному стані, ніж, не дивлячись на велике лезо довжиною 89 мм, вийшов досить компактним.
Все це дозволяє компанії Ontario, позиціонувати даний ніж як ніж для виживання.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ontario |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 142 г |
| Вид ножа | кишеньковий, туристичний |
| Гарантия | 1 рік |
| Длина клинка | 92 мм |
| Марка стали | AUS-8 |
| Общая длина | 218 мм |
| Размер в сложенном состоянии | 127 мм |
| Твердость клинка | 57-59 HRC |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточки | напівсерейтор |
| Тип ножа | складаний |
| Типы складных ножей | викидні, з фіксацією |
| Толщина клинка | 3 мм |
| Цвет рукоятки | чорний |
| Виробник | Ontario |
- Цена: 2 652 ₴






