Опис ножа Ontario RAT II SP - Black Handle:
Такої гарячої любові Ontario Rat удостоївся за поєднання низької, для фірмового ножа ціни і сукупності робочих характеристик. Клинок виготовлений з невимогливоюAUS-8— це сталь японського виробництва, яка за відносно низьку ціну, дає оптимальне поєднання гнучкості і твердості, непоганий рез і хорошу антикорозійну стійкість.
Рукоять виконана з термопластика. Завдяки його чіпкості, насічках на обуху, а також виїмки під вказівний палець, ніж сидить в руці дуже міцно. З-за чотирипозиційної кліпси, так само двостороннього шпенька, ніж зручновідкривати і правою і лівою рукою.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ontario |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 79 г |
| Вид ножа | кишеньковий |
| Гарантия | 1 рік |
| Длина клинка | 76 мм |
| Марка стали | AUS-8 |
| Общая длина | 178 мм |
| Размер в сложенном состоянии | 104 мм |
| Твердость клинка | 55-56 HRC |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточки | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Типы складных ножей | викидні, напівавтоматичні, з фіксацією |
| Толщина клинка | 2.41 мм |
| Форма клинка | normal blade |
| Цвет рукоятки | чорний |
| Виробник | Ontario |
Информация для заказа
- Цена: 2 390 ₴






