Опис ножа Firebird FH41:
Ніж FH41 відразу сподобався всім, як тільки з'явився на ринку. Він універсальний і міцний, виробник продумав кожну дрібницю. Форма клинка класична – drop-point, з приспущеним до вістря обухом. Виготовляється він із високоякісної сталі D2 з твердістю 60 HRC. Фіксує клинок у закритому і відкритому положенні механізм Flipper, який показує високу надійність.
FH41 від Firebird стильно виглядає, але при цьому практично ідеально збалансований. У робочому положенні його довжина становить 20,2 сантиметрів, лезо – 8,8 див.
Рукоять зручно тримати, вона не прослизає в самих різних умовах роботи. Показники зносостійкості і довговічності також максимально високі.
Поєднання відмінної міцності, зручності під час роботи, низької ціни і приємного зовнішнього вигляду зробили новинку ніж FH41 - Firebird одним з найбільш продаваних виробів компанії Ganzo.
Особливості:
- тип замку для закриття і відкриття – Flipper;
- заточка леза пряма;
- рукоять доступні 4 види;
- товщина леза – 3,5 міліметра;
- клинок виготовлений з сталі D2;
- довжина в робочому положенні – 202 мм;
- вага ножа становить 101 грам.
Гарантія: Виробник надає довічне безкоштовне гарантійне обслуговування Firebird FH41.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | FireBird |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 101 г |
| Вид ножа | кишеньковий, туристичний |
| Гарантия | довічна |
| Длина клинка | 88 мм |
| Марка стали | D2 |
| Материал рукояти | G10 |
| Общая длина | 202 мм |
| Размер в сложенном состоянии | 115 м |
| Твердость клинка | 60 HRC |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточки | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Тип товара | Ножі |
| Типы складных ножей | викидні, з фіксацією |
| Толщина клинка | 3.5 мм |
| Форма клинка | drop-point |
| Цвет рукоятки | сірий |
| Виробник | Firebird |
- Цена: 1 278 ₴










