
Опис ножа Kershaw CQC-4K 6054BRNBLK:
Kershaw CQC-це серія ножів з дизайном від всесвітньо відомої компанії Emerson. Завдяки універсальній конструкції і клинку з нержавіючої сталі 8Cr13MoV з покриттям стоунвош і сатинованої поліруванням, є універсальним інструментом для різноманітних побутових потреб. Рукоять ножа зі сталі і склотекстоліту G-10, що має анатомічно вигнутий контур, забезпечує надійний і в тієї ж годину комфортний хват навіть у вологих руках. Запатентований виступ на обуху (фліппер) або плашка служать для миттєвого вилучення клинка зачепом за кишеню. Завдяки надійності і застосуванню якісніх матеріалів ножі Kershaw CQC будуть корисний практично в будь-якій життєвій ситуації.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kershaw |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 116 г |
| Вид ножа | кишеньковий, туристичний |
| Видео с YouTube | <a href="https://www.youtube.com/embed/cpuiX9ESXfo">https://www.youtube.com/embed/cpuiX9ESXfo</a> |
| Гарантия | 3 місяці |
| Длина в сложенном состоянии | 107 мм |
| Длина клинка | 83 мм |
| Марка стали | 8Cr13MоV |
| Материал рукояти | G-10 |
| Общая длина | 190 мм |
| Твердость клинка | 58-60 HRC |
| Тип замка | Frame lock |
| Тип заточки | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Тип товара | Ножі |
| Типы складных ножей | викидні, з фіксацією |
| Толщина клинка | 3 мм |
| Форма клинка | drop-point |
| Цвет рукоятки | пісочний |
Информация для заказа
- Цена: 2 400 ₴




