



Нож CJRB Maileah SW, AR-RPM9 Steel, G10 ц:mint green
1 751 ₴
- В наличии
- Код: J1918-NTG
- +380 (96) 042-17-12Олександр
Опис ножа CJRB Maileah SW, AR-RPM9 Steel, G10 ц: mint green:
Компактна і харизматична модель складного ножа CJRB Maileah стане неодмінно відмінним доповненням до будь-якої колекції ножів. Модель розроблена спільно з відео-блогером Swaggs, яка спеціалізується на ножах.
Клинок форми wharncliffe виготовлений з фірмової сталі компанії-AR-RPM9, яка являє собою порошкову сталь, що має однорідну структуру для тривалого утримання гостроти заточування. Також, сталь AR-RPM9 проста в правці і має доступну вартість.
Приводиться клинок в робоче положення шпеньком, червоного кольору, властивого всім моделям незалежно від кольору. Фіксація клинка здійснюється за рахунок міцного замка liner lock.
Накладки на рукоять виконані зі склотекстоліту G - 10 і доступні в двох кольорах-black і mint green. Сам же ніж невеликого розміру: загальна довжина становить 140 мм, а довжина клинка - 60,7 мм.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | CJRB |
| Цвет | Зелёный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 65 г г |
| Вид ножа | кишеньковий, туристичний |
| Гарантия | 1 рік |
| Длина | 140 мм |
| Длина клинка | 60.7 мм |
| Марка стали | AR-RPM9 |
| Материал рукояти | G-10 |
| Твердость клинка | 58-60 HRC |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточки | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Тип товара | Ножі |
| Толщина клинка | 2.5 мм |
| Форма клинка | warncliffe |
| Цвет рукоятки | зелений |
- Цена: 1 751 ₴



