Опис намету Tramp Mosquito Lux, TRT-087:
Високі, просторі, з тамбуром і кількома відділеннями, обладнані москітними сітками і великими тамбурами – це найкраще, що можна запропонувати любителям кемпінгу. Тканину намету має просочення, що затримує поширення вогню, і стійка до ультрафіолетового випромінювання. Палатка підходить для відпочинку на відкритому повітрі в літній час, рятують від легкої негоди, Сонця і комах.
Особливості:
- Намет-шатер з двома входами
- Тент обладнаний спідницею.
- Зручні великі розміри
- Протимоскітна сітка і убирающаяся захист від дощу
- Всі шви проклеєні
- Вітростійкість низька
- Знімна підлога з терпаулинга
- Додаткові стійки висотою 200 см для навісу над входом — 2 шт.
- Матеріал каркаса: 19 мм сталь
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tramp |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 13.4 кг |
| Высота | 225 см |
| Гарантия | 1 рік |
| Длина | 430 см |
| Назначение | кемпінгові |
| Особенности | Тканина намету стійка до ультрафіолетового випромінювання |
| Размер | 370 x 430 см |
| Тип | шатер |
| Тип товара | Намети, тенти, шатри |
| Ширина | 370 см |
| Виробник | Tramp |
Информация для заказа
- Цена: 11 847 ₴




