Опис ножа Spyderco Tenacious G-10 C122GP:
Tenacious C122GP вироблений в Китаї під найсуворішим контролем і нічим не поступається за якістю збірки і матеріалів своїм американським і японським побратимам. Spyderco Tenacious заслужено отримав народне визнання і є лідером продажів поряд з Delica, Endura і Military. При невеликій ціні має цілий ряд переваг: накладки з G10, сталеві лайнери, потужний замок liner-lock і лезо з нержавіючої сталі 8CR13MOV, яка нічим не гірше інших популярних сталей.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Spyderco |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 115 г г |
| Вид ножа | кишеньковий, туристичний |
| Гарантия | 3 місяці |
| Длина клинка | 86 мм |
| Марка стали | 8Cr13MоV |
| Материал рукояти | G-10 |
| Общая длина | 197 мм |
| Твердость клинка | 58-60 HRC |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточки | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Тип товара | Ножі |
| Типы складных ножей | з фіксацією |
| Толщина клинка | 3 мм |
| Упаковка | Коробка |
| Форма клинка | drop-point |
| Цвет рукоятки | чорний |
Информация для заказа
- Цена: 2 932 ₴




