
Ніж складний Spyderco Tenacious Black Blade FRN, напівсерейтор (C122PSBBK)
2 845 ₴
- Нет в наличии
- Код: C122PSBBK
- +380 (96) 042-17-12Олександр
Опис ножа Spyderco Tenacious Black Blade FRN напівсерейтор (C122PSBBK):
Tenacious в перекладі з англійської - кремезний, міцний, сильний, впертий.
Це перший ніж, що носить ім'я Spyderco, який був зроблений в Китаї. Непросте рішення про включення в модельний ряд Spyderco «китайця», ухвалювалося керівництвом компанії після тривалого і всебічного обмірковування і вивчення ймовірної реакції споживачів. В результаті вийшов чудовий ніж з усіма рисами кращих представників сімейства Spyderco, але з більш ніж розумною ціною.
Оновлена модель ножа Tenacious з позначенням Lightweight, як і випливає з назви, легша ніж базова за рахунок накладок на рукоятці з текстурованого FRN. Різниця у вазі складає близько 10 грамів, при цьому міцність і інші характеристики ножа залишилися на колишньому високому рівні. Клинок чорного кольору, з покриттям DLC, ріжуча кромка -- комбінована, напівсерейторна.
Характеристики:
- Тип ріжучої кромки: Напівсерейтор
- Конструкція осьового гвинта: Шайба
- Відкривання ножа: Підпальцевий отвір
- Обробка клинка/Покриття: DLC
- Матеріал накладки/рукояті: FRN (Fiberglass Reinforced Nylon)
- Кишенькова кліпса: Чотирипозиційна
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Spyderco |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 105 г г |
| Користувацькi характеристики | |
| Вид ножа | кишеньковий, туристичний |
| Гарантия | 3 місяці |
| Длина клинка | 86 мм |
| Марка стали | 8Cr13MоV |
| Материал рукояти | FRN (армований скловолокном нейлон) |
| Общая длина | 197 мм |
| Твердость клинка | 58-60 HRC |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточки | напівсеррейтор |
| Тип ножа | складаний |
| Тип товара | Ножі |
| Типы складных ножей | з фіксацією |
| Толщина клинка | 3.7 мм |
| Упаковка | Коробка |
| Форма клинка | drop-point |
| Цвет рукоятки | чорний |
- Цена: 2 845 ₴



