Опис ножа Boker Magnum Starfighter XL (06RY069):
Складаний ніж Boker Magnum Starfighter виконаний у вигляді кинджала зі звичайною ріжучою кромкою. Клинок з нержавіючої сталі 440 має чорне антикорозійне покриття і чудово гармонує з дерев'яна яними накладками рукояті. Ніж приводиться в робоче положення за допомогою фліппера, який також виконує роль гарді і запобігає зісковзування пальців руки на клинок. Обладнань зручною кліпсою і отвором для кріплення темляка.
- Тип шліфа (перетину клинка): Flat Grind
- Тип обробки або покриття клинка: Powder Coat
- Lanyard Hole-отвір або пристосування в задній частині рукояті для страхувального корду або ремінь
- Pocket clip-кліпса для носіння ножа на поясі або в кишені
- Класифікація, тип виробу: Every Day Carry (EDC)
Упакований у фірмову коробку з логотипом компанії.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Boker |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 127 г г |
| Вид ножа | кишеньковий, туристичний |
| Гарантия | 3 місяці |
| Длина клинка | 95 мм |
| Марка стали | 440А |
| Материал рукояти | нержавіюча сталь / дерево |
| Общая длина | 220 мм |
| Твердость клинка | 55-57 HRC |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточки | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Тип товара | Ножі |
| Типы складных ножей | з фіксацією |
| Толщина клинка | 2.8 мм |
| Форма клинка | spear-point |
| Цвет рукоятки | коричневий |
Информация для заказа
- Цена: 1 065 ₴




