Опис ножа Boker Plus Nori G10 (01BO890):
Boker Plus Nori-це ще один елегантний кишеньковий ніж, розроблений японським найфмейкером Кансеєм Мацуно. Тонка конструкція і ультралегка вага роблять клинок практично непомітним в кишені, що дозволяє носити його навіть з діловим костюмом. Витончений клинок з прямимо обухом чудово впорається з низкою різноманітних щоденних завдань: розтин коробок, конвертів, заточування олівців, очищення яблук. В якості матеріалу використана Японська високовуглецева сталь VG-10, яка відрізняється високою твердістю 60-62 HRC і ударною у язкістю. Клинок зі сталі марки VG-10 довго зберігає гостроту ріжучої кромки і добре піддається заточуванню будь-якими абразивами. Спуски прямі від самого обуха.
Ніж розкривається за допомогою фліппера і у відкритому положенні повністю ховається в рукояті, не порушуючи, таким чином, витончений дизайн клинка. Для фіксації використовується замок Liner Lock, який по праву вважається одним з найлегших і міцних в світі.
Тонка рукоять прямої форми не має виступів і виїмок, тому зручна для утримання ножа як прямимо, так і зворотним хватами. Фактурні накладки виконані в трьох варіаціях: композитний склотекстоліт G-10, полімерне вуглецеве волокно CF або натуральна деревина Cocobolo. На кінці є отвір для темляка. Також, для носіння в кишені, передбачена знімна кліпса з нержавіючої сталі.
- Тип шліфа (перетину клинка): Flat Grind
- Тип обробки або покриття клинка: Satin finish
- Осьовий вузол-підшипники
- Система захисту від випадкового відкриття (Detent ball)
- Lanyard Hole-отвір або пристосування в задній частині рукояті для страхувального корду або ремінь
- Pocket clip-кліпса для носіння ножа на поясі або в кишені
- Класифікація, тип виробу: Every Day Carry (EDC)
Упакований у фірмову коробку з логотипом компанії.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Boker |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 46 г |
| Вид ножа | кишеньковий, туристичний |
| Гарантия | 3 місяці |
| Длина в сложенном состоянии | 100 мм |
| Длина клинка | 80 мм |
| Марка стали | VG-10 |
| Материал рукояти | G-10 |
| Общая длина | 180 мм |
| Твердость клинка | 60-62 HRC |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточки | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Тип товара | Ножі |
| Типы складных ножей | викидні, з фіксацією |
| Толщина клинка | 1.8 мм |
| Форма клинка | normal blade |
| Цвет рукоятки | чорний |
- Цена: 2 643 ₴



