Опис ножа Boker Plus Thunderstorm Auto (01BO792):
Ніж Boker Plus Thunderstorm (01BO792) - Новинка розроблена спільно з відомим ізраїльським дизайнером Борисом Манашеровим і позиціонується як міцний, збалансований і універсальний ніж для повсякденного використання.
Клинок класичної форми Drop Point виготовлений зі сталі AUS-8 і відмінно підійде для повсякденних завдань. Сталь легко піддається заточуванню, правці і має високі показники міцності. Товщина клинка 3,3 мм, а довжина - 72 мм. залежно від модифікації, відкривання ножа може бути як автоматичним, так і механічним.
Ергономічна рукоятка виготовлена з міцного алюмінієвого сплаву, декорована перфорованими отворами уздовж накладки. Крім того, модель оснащена отвором під темляк, знімним склобоєм і кліпсою, яку можна встановити на обидві сторони.
Характеристика:
- Тип замку: Button lock
- Конструкція осьового гвинта: Шайба
- Тип ріжучої кромки: Звичайна кромка
- Довжина загальна, мм: 185
- Довжина клинка, мм: 72
- Товщина клинка, мм: 3,3
- Маса, г: 101
- Марка сталі /Матеріал леза: AUS-8( 8A)
- Обробка клинка /покриття: SW (Stonewash)
- Матеріал накладки /рукояті: алюміній
- Упаковка: Коробка
- Кишенькова кліпса
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Boker |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 101 г |
| Вид ножа | кишеньковий, туристичний |
| Гарантия | 3 місяці |
| Длина клинка | 72 мм |
| Марка стали | AUS-8A |
| Материал рукояти | алюміній |
| Общая длина | 185 мм |
| Твердость клинка | 57-59 HRC |
| Тип замка | Button lock |
| Тип заточки | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Тип товара | Ножі |
| Типы складных ножей | викидні, автоматичні, з фіксацією |
| Толщина клинка | 3.3 мм |
| Форма клинка | drop-point |
| Цвет рукоятки | чорний |
- Цена: 2 923 ₴



