Опис ножа Boker Plus Shade 01BO240:
Сатинований клинок виготовлений зі сталі D2, здатної довгий час зберігати гостроту ріжучої кромки. Він легко витягується однією рукою за допомогою плавця (фліппера) і надійно фіксується замком Liner lock. Ніж плавно відкривається завдяки шарикопідшипнику. Для полегшення ваги з конструкції прибрали передній лайнер, а в плавці нікого отвір. Накладки рукояті виконані із зносостійкого склотекстоліту G10 чорного кольору. Для більш комфортного носіння передбачена кишенькова кліпса.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Boker |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 46 г |
| Вид ножа | кишеньковий, туристичний |
| Гарантия | 3 місяці |
| Длина клинка | 76 мм |
| Марка стали | D2 |
| Материал рукояти | G-10 |
| Общая длина | 175 мм |
| Твердость клинка | 59-61 HRC |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточки | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Тип товара | Ножі |
| Типы складных ножей | викидні, з фіксацією |
| Толщина клинка | 2.8 мм |
| Форма клинка | drop-point |
| Цвет рукоятки | чорний |
Информация для заказа
- Цена: 1 935 ₴




