Опис ножа Boker Plus Obscura 01BO243:
Подібні мечі використовувалися протягом багатьох століть на Близькому Сході, у Північній Африці та Індії. Клинок виготовлений з нержавіючої сталі китайського виробництва 9cr13comov – аналога японської AUS-8A. Сталь 9cr13comov хоч і поступається більш дорогим сплавів, альо за свою ціну володіє досить непоганими характеристиками.
Ніж відкривається за допомогою плавця (фліппера) і надійно фіксується замком Liner lock. Клинок витягується плавно завдяки шарикопідшипнику. Для полегшення ножа в якості матеріалу накладок рукояті використаний зносостійкий склотекстоліт G10, а в плавнику є отвір. Для більш комфортного носіння передбачена кишенькова кліпса.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Boker |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 59 г г |
| Вид ножа | кишеньковий, туристичний |
| Гарантия | 3 місяці |
| Длина клинка | 76 мм |
| Марка стали | 9Cr13CoMoV |
| Материал рукояти | G-10 |
| Общая длина | 175 мм |
| Твердость клинка | 57-59 HRC |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточки | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Тип товара | Ножі |
| Типы складных ножей | з фіксацією |
| Толщина клинка | 2.7 мм |
| Цвет рукоятки | чорний |
Информация для заказа
- Цена: 2 129 ₴




