Опис ножа Kershaw cinder 1025x:
Маленький клинок, виготовлений зі сталі 3Cr13 і оброблений за технологією stonewash, витягується за допомогою шпенька і фіксується механізмом лайнерлок. Накладки рукояті виконані зі склонейлону (GFN). Є отвір під темляк, яке можна використовувати для носіння ножа у зв'язку язці ключів, і відкривачка для пляшок.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kershaw |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 43 г г |
| Вид ножа | кишеньковий, туристичний |
| Гарантия | 3 місяці |
| Длина клинка | 36 мм |
| Марка стали | 3Cr13 |
| Материал рукояти | GFN |
| Общая длина | 102 мм |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточки | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Тип товара | Ножі |
| Типы складных ножей | з фіксацією |
| Толщина клинка | 2.6 мм |
| Цвет рукоятки | чорний |
Информация для заказа
- Цена: 492 ₴




