Опис ножа Kershaw Shuffle Black 8700BLK:
Цей інструмент також доповнений функціями, часто необхідними в повсякденному житті: металевою відкривачкою для пляшок і плоскою викруткою з нержавіючої сталі. Переставляється жура кишенькова кліпса і великий Виступаючий отвір в рамі ножа розширюють можливості його використання і носіння.
Клинок ножа Kershaw 8700BLK виготовлений з міцної нержавіючої сталі 8Cr13MoV з фінішною обробкою чорним оксидуванням. Він чудово відкривається однією рукою, використовую односторонній шпенек і автоматично замикається замком Liner Lock. Рукоять ножа виконана з нейлону, посиленого скловолокном, із застосуванням технології K-Texture, що додає їй зчеплення і не дозволяє вислизнути навіть з жирних або мокрих рук.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kershaw |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 79 г г |
| Вид ножа | кишеньковий, туристичний |
| Гарантия | 3 місяці |
| Длина клинка | 60 мм |
| Марка стали | 8Cr13MоV |
| Материал рукояти | GFN |
| Общая длина | 146 мм |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточки | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Тип товара | Ножі |
| Типы складных ножей | з фіксацією |
| Толщина клинка | 2.8 мм |
| Форма клинка | drop-point |
| Цвет рукоятки | чорний |
Информация для заказа
- Цена: 1 278 ₴







