
Опис ножа Kershaw Cryo II Blackwash 1556bw:
Cryo II-продовження серії ножів Cryo, розроблених дизайнером Ріком Хіндерерром. Основна відмінність від попередньої серії-ножі Cryo II більші на 20%. Ще тільки з'єднання з'явившись, Kershaw Cryo вже встигли привернути до себе увагу громадськості. Лезо і рукоять ножа мають покриття з карбо-нітриду титану (Чорне оксидування BlackWash™), завдяки якому зменшується знос металу під час використання. Відкриття ножа можна проводити як за класичною схемою, шпеньком біля обуха, так і просто натиснувши на виступ на клинку, так звань «фліппер». При цьому, завдяки запатентованій системі SpeedSafe, клинок витягується без зусиль, блискавично. Лезо фіксується замком Frame Lock. Cryo забезпечені металевою кліпсою, яку можна встановлювати як з одного, так і з іншого боку ножа, для зручності носіння на кишені або ремені.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kershaw |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 156 г |
| Вид ножа | кишеньковий, туристичний |
| Видео с YouTube | <a href="https://www.youtube.com/embed/P6s3IUQ5dx8">https://www.youtube.com/embed/P6s3IUQ5dx8</a> |
| Гарантия | 3 місяці |
| Длина клинка | 83 мм |
| Марка стали | 8Cr13MоV |
| Материал рукояти | сталь 410 |
| Общая длина | 197 мм |
| Твердость клинка | 58-60 HRC |
| Тип замка | Frame lock |
| Тип заточки | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Тип товара | Ножі |
| Типы складных ножей | викидні, з фіксацією |
| Толщина клинка | 2.6 мм |
| Форма клинка | drop-point |
| Цвет рукоятки | чорний |
- Цена: 3 290 ₴




