
Опис ножа Kershaw Ferrite 1557ti:
Складаний ніж Феритовий від ножов дизайнера Ріка Хіндерера призначений для повсякденного носіння.
Відкривається за допомогою фліппера (плавця) або шпенька. Клинок виготовлений зі сталі 8Cr13MoV з титановим карбонітридним покриттям.
* Стальова рукоять.
* Кліпса і отвір під темляк.
* Стабілізатор запірного механізму.
* Тип ріжучої кромки – звичайний.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kershaw |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 119 г |
| Видео с YouTube | <a href="https://www.youtube.com/embed/EkXbFpUfaqo">https://www.youtube.com/embed/EkXbFpUfaqo</a> |
| Гарантия | 3 місяці |
| Длина в сложенном состоянии | 108 мм |
| Длина клинка | 84 мм |
| Марка стали | 8Cr13MоV |
| Материал рукояти | нержавіюча сталь |
| Общая длина | 191 мм |
| Твердость клинка | 57-61 HRC |
| Тип замка | Frame lock |
| Тип заточки | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Тип товара | Ножі |
| Типы складных ножей | викидні, з фіксацією |
| Толщина клинка | 2.8 мм |
| Форма клинка | spear-point |
| Цвет рукоятки | чорний |
Информация для заказа
- Цена: 2 720 ₴






