


Ніж Kershaw Launch 7 (7900GRYBLK)
8 410 ₴
- В наличии
- Код: 7900GRYBLK
+380 (93) 256-79-61
Олександр
- +380 (96) 042-17-12Олександр
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.

Опис ножа Kershaw Launch 7 7900GRYBLK:
Автоматичний складаний ніж Kershaw Launch 7 розроблений американським ножовим майстром Тімом Галайіном. Клинок виготовлений зі стійкої до корозії сталі CPM154, має DLC покриття і добре тримає заточення. Рукоять виконана з анодованого алюмінію. Ніж приводиться в робочий стан натисканням кнопки.
• Інтегрований бэкспейсер.
* Двостороння кишенькова кліпса.
* Вироблено в США.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kershaw |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 91 г г |
| Вид ножа | кишеньковий, туристичний |
| Гарантия | 3 місяці |
| Длина в сложенном состоянии | 127 мм |
| Длина клинка | 95 мм |
| Марка стали | CPM-154 |
| Материал рукояти | анодований алюміній |
| Общая длина | 218 мм |
| Твердость клинка | 58-60 HRC |
| Тип замка | Button lock |
| Тип заточки | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Типы складных ножей | викидні, автоматичні, з фіксацією |
| Толщина клинка | 3 мм |
| Цвет рукоятки | сірий |
Информация для заказа
- Цена: 8 410 ₴



