Опис ножа Kershaw Oso Sweet 1830:
Цей сучасний ніж з "солодким" назвою є відмінним інструментом для щоденного носіння. Він, як і багато інших моделей Kershaw, обладнань технологією підпружиненого клинка SpeedSafe®, що дозволяє привести ніж в робочий стан одним дотиком до фліппер (виступу біля основи клинка). Літа рукоятка зі зміцненого скловолокном нейлону, завдяки особливій рельєфній поверхні, комфортно лежить в руці навіть в саму вологу погоду. Метод обробки клинка: сатинування.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kershaw |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 119 г |
| Вид ножа | кишеньковий, туристичний |
| Гарантия | 3 місяці |
| Длина в сложенном состоянии | 111 мм |
| Длина клинка | 76 мм |
| Марка стали | 8Cr13MоV |
| Материал рукояти | FRN (армований скловолокном нейлон) |
| Общая длина | 187 мм |
| Твердость клинка | 58-60 HRC |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточки | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Тип товара | Ножі |
| Типы складных ножей | викидні, напівавтоматичні, з фіксацією |
| Толщина клинка | 2.5 мм |
| Форма клинка | drop-point |
| Цвет рукоятки | чорний |
Информация для заказа
- Цена: 1 907 ₴




