
Опис ножа Kershaw Shuffle фіолетовий 8700PURBW:
На перший погляд можна задуматися, для чого потрібен такий маленький ніж з незвичайною формою як Kershaw Shuffle. Альо як тільки береш цей ніж в руку, думка про нього кардинально змінюється. Плавні контури рукояті з оригінальною формою текстури "K-Texture" забезпечують зручний і в той же час надійний хват, невеликий клинок з якісної нержавіючої сталі 8Cr13MoV оброблений за технологією BlackWash – все це дозволяє комфортно використовувати ніж в найрізноманітніших умовах. Додатково в ножі присутня плоска викрутка і відкривачка для пляшок. Для носіння на кишені/ремені ніж комплектується металевою кліпсою, яку можна встановлювати як на правій, так і на лівій стороні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kershaw |
| Цвет | Фиолетовый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 79 г |
| Вид ножа | кишеньковий, туристичний |
| Видео с YouTube | <a href="https://www.youtube.com/embed/C21T3Azyfdw">https://www.youtube.com/embed/C21T3Azyfdw</a> |
| Гарантия | 3 місяці |
| Длина клинка | 60 мм |
| Марка стали | 8Cr13MоV |
| Материал рукояти | GFN |
| Общая длина | 146 мм |
| Твердость клинка | 58-60 HRC |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточки | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Тип товара | Ножі |
| Типы складных ножей | з фіксацією |
| Толщина клинка | 2.8 мм |
| Форма клинка | drop-point |
| Цвет рукоятки | фіолетовий |
Информация для заказа
- Цена: 1 346 ₴






