
Опис ножа Kershaw Volt II 3650:
Спроектований дизайнером Ер Джей Мартіном, універсальний інструмент для вирішення побутових завдань Volt II зберіг в собі всі переваги свого попередника, при цьому отримавши істотно більш демократичну ціну. Великий і широкий клинок в стилі "drop-point" з легкістю впорається навіть з високоточними роботами. На обух клинка з нержавіючої сталі 8Cr13MoV нанесені глибокі насічки для великого пальця. Завдяки їм Користувач максимально контролює інструмент. Для швидкого і комфортного вилучення клинка модель оснащена системою SpeedSafe®, яка, завдяки підпружиненому клинку, дозволяє м'яка яко и швидко витягти клинок одним дотиком пальця до шпенька або спеціального виступу біля основи клинка – фліппер.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kershaw |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 96 г |
| Вид ножа | кишеньковий, туристичний |
| Видео с YouTube | <a href="https://www.youtube.com/embed/_Uq_N-Zvxh8">https://www.youtube.com/embed/_Uq_N-Zvxh8</a> |
| Гарантия | 3 місяці |
| Длина в сложенном состоянии | 98 мм |
| Длина клинка | 79 мм |
| Марка стали | 8Cr13MоV |
| Материал рукояти | FRN (армований скловолокном нейлон) |
| Общая длина | 177 мм |
| Твердость клинка | 58-60 HRC |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточки | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Тип товара | Ножі |
| Типы складных ножей | викидні, напівавтоматичні, з фіксацією |
| Толщина клинка | 3 мм |
| Форма клинка | drop-point |
| Цвет рукоятки | чорний |
Информация для заказа
- Цена: 2 274 ₴




