

Ніж CJRB Briar G10 black
1 916 ₴
- В наличии
- Код: J1902-BKF
+380 (93) 256-79-61
Олександр
- +380 (96) 042-17-12Олександр
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Опис ножа CJRB Briar G10 black:
Складаний ніж CJRB Briar – ідеальний варіант для любителів тонких і ефектних ножів.Стрімке витончений клинок виготовлений з високоякісної сталі D2 зі спусками практично від самого обуха. Така форма клинка забезпечує ножу відмінні ріжучі та колючі властивості, а також дозволяє виконувати навіть найделікатніші роботи.
Лінії клинка плавно переходять в ергономічну ручку з накладками з склотекстоліти G-10 зі спеціальними дрібними насічками. Це дозволяє уникнути зісковзування ножа під час роботи навіть мокрими руками. Спеціальна подпальцевая виїмка забезпечує більш впевнений хват. Клинок приводиться в робоче положення за допомогою фліппера і фіксується замком Liner Lock.
Загальну картинку завершує двостороння кліпса, яка може бути переставлена під ліву чи праву руку.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | CJRB |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 125 г г |
| Вид ножа | кишеньковий, туристичний |
| Гарантия | 3 місяці |
| Длина клинка | 95 мм |
| Марка стали | D2 |
| Материал рукояти | G-10 |
| Общая длина | 215 мм |
| Особенности | Обработка клинка Stonewash |
| Твердость клинка | 58-60 HRC |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточки | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Тип товара | Ножі |
| Типы складных ножей | викидні, автоматичні, з фіксацією |
| Толщина клинка | 3.2 мм |
| Упаковка | Коробка |
| Форма клинка | drop-point |
| Цвет рукоятки | чорний |
Информация для заказа
- Цена: 1 916 ₴



