Опис ножа CJRB Briar G10 green:
Складаний ніж CJRB Briar – ідеальний варіант для любителів тонких і ефектних ножів.Стрімке витончений клинок виготовлений з високоякісної сталі D2 зі спусками практично від самого обуха. Така форма клинка забезпечує ножу відмінні ріжучі та колючі властивості, а також дозволяє виконувати навіть найделікатніші роботи.
Лінії клинка плавно переходять в ергономічну ручку з накладками з склотекстоліти G-10 зі спеціальними дрібними насічками. Це дозволяє уникнути зісковзування ножа під час роботи навіть мокрими руками. Спеціальна подпальцевая виїмка забезпечує більш впевнений хват. Клинок приводиться в робоче положення за допомогою фліппера і фіксується замком Liner Lock.
Загальну картинку завершує двостороння кліпса, яка може бути переставлена під ліву чи праву руку.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | CJRB |
| Цвет | Зелёный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 125 г |
| Вид ножа | кишеньковий, туристичний |
| Гарантия | 3 місяці |
| Длина клинка | 95 мм |
| Марка стали | D2 |
| Материал рукояти | G-10 |
| Общая длина | 216 мм |
| Твердость клинка | 58-60 HRC |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточки | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Тип товара | Ножі |
| Типы складных ножей | викидні, автоматичні, з фіксацією |
| Толщина клинка | 3.2 мм |
| Упаковка | коробка |
| Форма клинка | drop-point |
| Цвет рукоятки | зелений |
Информация для заказа
- Цена: 1 732 ₴



