Опис ножа CJRB Taiga G10 gray:
Складаний ніж CJRB Taiga - це поєднання практичності і мінімалізму.Модель має універсальний клинок з високими спусками і формою drop point, виготовлений з високоякісної сталі D2, яка відмінно тримає заточку навіть після серйозних навантажень.
Рукоять виконана в мінімалістичному стилі. Для виготовлення накладок використовується склотекстоліт G-10. Завдяки такій формі рукояті і текстурним накладкам, модель забезпечує впевнений хват і запобігає зісковзуванню.
Система керамічних шарикопідшипників забезпечує плавне витяг клинка, а замок liner lock надійно фіксує його у відкритому положенні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | CJRB |
| Цвет | Серый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 150 г |
| Вид ножа | кишеньковий, туристичний |
| Гарантия | 3 місяці |
| Длина клинка | 91 мм |
| Марка стали | D2 |
| Материал рукояти | G-10 |
| Общая длина | 211 мм |
| Особенности | Обработка клинка Stonewash |
| Твердость клинка | 58-60 HRC |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточки | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Тип товара | Ножі |
| Типы складных ножей | викидні, автоматичні, з фіксацією |
| Толщина клинка | 3.2 мм |
| Упаковка | коробка |
| Форма клинка | drop-point |
| Цвет рукоятки | сірий |
Информация для заказа
- Цена: 1 732 ₴




