Опис ножа CJRB Centros G10 gray:
Рукоять без зайвих вигинів відмінно лежить в руці, а накладки, виготовлені з текстурного склотекстоліти G-10 запобігають зісковзуванню ножа під час робіт.Витягується клинок з допомогою шпенька, а плавний його вихід забезпечує наявність керамічних шарикопідшипників.
Двостороння кліпса дозволяє переставити її під потрібну руку при необхідності.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | CJRB |
| Цвет | Серый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 105 г |
| Вид ножа | кишеньковий, туристичний |
| Гарантия | 3 місяці |
| Длина клинка | 93 мм |
| Марка стали | D2 |
| Материал рукояти | G-10 |
| Общая длина | 213 мм |
| Особенности | Обработка клинка Stonewash |
| Твердость клинка | 58-60 HRC |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточки | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Тип товара | Ножі |
| Типы складных ножей | викидні, автоматичні, з фіксацією |
| Толщина клинка | 3.2 мм |
| Упаковка | коробка |
| Форма клинка | drop-point |
| Цвет рукоятки | сірий |
Информация для заказа
- Цена: 1 809 ₴




