Опис ножа CJRB Rampart CF black:
Складаний ніж CJRB Rampart легко розбавить будь-яку колекцію edc-ножів.Клинок форми wharncliffe має хороші ріжучі властивості і значну довжину ріжучої кромки, що робить таку модель ножа популярною серед парамедиків та рятувальників. Довжина клинка 89 мм.
При виготовленні накладок використовується вуглецеве волокно. Рукоять оснащена кліпсою з нержавіючої сталі, а також отвором для кріплення темляка.
Клинок виготовлений з високоміцної сталі D2, а захисно-декоративна обробка металу Stonewash надає клинку додаткову твердість і зносостійкість. Клинок оснащений замком типу Liner Lock, який надійно фіксує його. Шарикоподшипниковый механізм дозволяє витягувати клинок швидко і легко.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | CJRB |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 165 г |
| Вид ножа | кишеньковий, туристичний |
| Гарантия | 3 місяці |
| Длина клинка | 89 мм |
| Марка стали | D2 |
| Материал рукояти | вуглецеве волокно |
| Общая длина | 209 мм |
| Особенности | Обработка клинка Stonewash |
| Твердость клинка | 58-60 HRC |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточки | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Тип товара | Ножі |
| Типы складных ножей | викидні, автоматичні, з фіксацією |
| Толщина клинка | 3.2 мм |
| Упаковка | коробка |
| Форма клинка | wharncliffe blade |
| Цвет рукоятки | чорний |
Информация для заказа
- Цена: 1 935 ₴




