
Опис ножа Spyderco Para 3 Lightweight
Ножа Spyderco Пара 3 Легкий володіє всіма перевіреними часом характеристиками моделі Para Military™2 і являє собою ще більш компактний і універсальний ріжучий інструмент.
Невеликий клинок виконаний зі сталі CPM SPY27 і має довжину всього 75 мм, а також класичну форму типову для Spyderco-широкий в основі клинок, плавно звужується до вістря і злегка нагадує трикутник. Опукле черевце такого клинка відмінно справляється як з різом, так і з делікатними роботами. Спуски прямі від обуха. Клинок приводиться в робоче положення за допомогою подпальцевого отвору.
Накладки рукояті виконані з матеріалу ФРН. Ергономічна рукоять не містить металевих вкладишів. Не дивлячись на невеликий розмір рукояті, ніж відмінно лягає в руку.
Ніж Спайдерко Para 3 Lightweight оснащений замком Компресійний Замок, кліпса має 4 можливих положення для установки (як для правші, так і для лівші). Є отвір для кріплення темляка.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Spyderco |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 68 г |
| Вид ножа | кишеньковий , туристичний |
| Гарантия | 14 днів |
| Длина в сложенном состоянии | 109 мм |
| Длина клинка | 75 мм |
| Марка стали | SPY27 |
| Материал рукояти | FRN (Fiberglass Reinforced Nylon) |
| Общая длина | 184 мм |
| Тип замка | Compression Lock |
| Тип заточки | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Тип товара | Ножі |
| Толщина клинка | 3.6 мм |
| Цвет рукоятки | синій |
| Чехол / ножны | Нет |
- Цена: 7 354 ₴




