Опис ножа Kershaw Terran 2080:
Клинок ножа виготовлений зі сталі 8Cr13MoV у форматі Drop Point, має ребристу текстуру на початку обуха для зручності упору великим пальцем і своєрідне фальшлезвие. Відкривається за допомогою фліппера і фіксується замком Frame Lock.
Рукоятка виготовлена з нержавіючої сталі і має вигин і текстурований малюнок для зручності тримання під час роботи. Кліпса двостороння.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kershaw |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 100 г г |
| Вид ножа | кишеньковий,туристичний |
| Гарантия | 3 місяці |
| Длина клинка | 79 мм |
| Марка стали | 8Cr13MоV |
| Материал рукояти | нержавіюча сталь |
| Общая длина | 181 мм |
| Твердость клинка | 56-58 HRC |
| Тип замка | Frame lock |
| Тип заточки | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Тип товара | Ножі |
| Толщина клинка | 2.7 мм |
| Форма клинка | drop-point |
| Цвет рукоятки | сірий |
Информация для заказа
- Цена: 2 206 ₴






