Опис ножа Kershaw Inverse:
В цілому її можна охарактеризувати як ножі з фіксованим клинком, виготовлені з поліпропілену.
На даний момент в лінійці представлені тільки два ножа.
Ніж Inverse-це представник експериментальної лінійки ATOM series, він повністю виконаний з поліпропілену.
Клинок виконаний у форматі Spear Point, а рукоять тонка і має отвір під темляк.
Цей зразок характеризується як тактичний ніж прихованого носіння або ніж останнього шансу.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kershaw |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 11.3 г г |
| Вид ножа | тренувальний |
| Гарантия | 3 місяці |
| Длина клинка | 66 мм |
| Марка стали | поліпропілен |
| Материал рукояти | поліпропілен |
| Общая длина | 133 мм |
| Твердость клинка | 64 HRC |
| Тип заточки | прямий |
| Тип ножа | нескладаний |
| Тип товара | Ножі |
| Толщина клинка | 5 мм |
| Форма клинка | spear-point |
| Цвет рукоятки | чорний |
Информация для заказа
- Цена: 581 ₴






