Опис ножа Kershaw Brace 2085:
Клинок ножа у форматі Drop Point зі сталі 8Cr13MoV прекрасно справляється як з різом, так і з уколом. На обуху присутні насічки для упору великим пальцем і невелике фальшлезвіе.
Рукоять виконана у форматі Full Tang, має ребристу структуру і накладки з GFN з текстурною поверхнею для зручності утримання і страховки від ковзання. Порожні отвори в рукояті можна використовувати для додаткової обмотки і протягання темляка при необхідності.
Піхви, передбачені в комплекті, забезпечені паракордом і міцним стопором для утримання ножа в середині. У конструкції піхов передбачені місця для альтернативних варіантів кріплень при необхідності.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kershaw |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 45 г |
| Вид ножа | кишеньковий,туристичний |
| Гарантия | 3 місяці |
| Длина клинка | 51 мм |
| Марка стали | 8Cr13MоV |
| Материал рукояти | GFN |
| Общая длина | 124 мм |
| Твердость клинка | 56-58 HRC |
| Тип заточки | прямий |
| Тип ножа | нескладаний |
| Тип товара | Ножі |
| Толщина клинка | 2.75 мм |
| Форма клинка | drop-point |
| Цвет рукоятки | чорний |
Информация для заказа
- Цена: 1 423 ₴





