Опис ножа Kershaw Coilover:
Клинок у форматі Spear Point з вигнутою ріжучою кромкою, що робить його схожим з форматом Sheep foot, виготовлений зі сталі D2 з покриттям Satin. Відкривається клинок за допомогою фліппера, фіксується на замок Frame lock.
Рукоятка має зручний вигин, виготовлена з нержавіючої сталі і текстурного вуглецевого волокна. На тильнику розташований відкритий єлемент на який можна зав'язати темляк або просто обмотати паракордом. Кліпса двостороння.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kershaw |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 122 г г |
| Вид ножа | кишеньковий,туристичний |
| Гарантия | 3 місяці |
| Длина клинка | 86 мм |
| Марка стали | D2 |
| Материал рукояти | нержавіюча сталь, вуглецеве волокно |
| Общая длина | 203 мм |
| Твердость клинка | 64 HRC |
| Тип замка | Frame lock |
| Тип заточки | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Тип товара | Ножі |
| Толщина клинка | 3 мм |
| Форма клинка | spear-point |
| Цвет рукоятки | сірий |
Информация для заказа
- Цена: 3 174 ₴






