Опис ножа Highball XL:
Клинок виконаний з високовуглецевої сталі марки D2, якій властива підвищена міцність, зносостійкість і ударна в'язкість, а також здатність зберігати ріжучу кромку гострою протягом тривалого періоду часу. Клинок витягується завдяки подпальцевой виїмки і надійно фіксується сталевою пластиною замка Frame Lock.
Модель оснащена системою шарикопідшипників, які прискорюють вихід клинка.
Накладки на рукоять виготовлені з нержавіючої сталі. Завдяки особливій зігнутій формі, ніж зручно лежить в долоні і його без проблем можна відкрити однією рукою. Для зручності використання модель має сталеву кишенькову кліпсу.
Highball XL - це збільшена версія однойменної моделі. Істотно вона не відрізняється від оригінальної моделі. Різниця в основному стосується розміру та елементів дизайну.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kershaw |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 108 г г |
| Вид ножа | кишеньковий,туристичний |
| Гарантия | 3 місяці |
| Длина клинка | 84 мм |
| Марка стали | D2 |
| Материал рукояти | нержавіюча сталь |
| Общая длина | 191 мм |
| Твердость клинка | 64 HRC |
| Тип замка | Frame lock |
| Тип заточки | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Тип товара | Ножі |
| Толщина клинка | 3 мм |
| Форма клинка | drop-point |
| Цвет рукоятки | сірий |
- Цена: 3 213 ₴






