
Опис ножа CJRB Crag Black Blade, AR-RPM9 Steel, CF:
Складаний ніж Cjrb Скеля - модель з унікальним дизайном, виготовлена з якісних матеріалів, що робить даний ніж відмінним доповненням до EDC-набору.
Клинок виготовлений з високоміцної сталі AR-RPM9, яка володіє високими показниками зносостійкості, а також здатністю зберігати ріжучу кромку гострою тривалий час. Клинок має високі спуски практично від самого обуха і гравіювання з назвою компанії.
Клинок легко витягується за допомогою зручного фліппера, а наявність системи керамічних шарикопідшипників забезпечують плавний вихід клинка.
Накладки приховують замок замок вкладиша, який надійно фіксує клинок, запобігаючи його випадкове закривання. Крім того, для зручного щоденного носіння модель оснащена двосторонньою кліпсою і отвором для кріплення темляка.
Рукоять з плавним вигином відмінно лягати в руку. А, наявність накладок з вуглецевого волокна забезпечує впевнений хват ножа навіть в мокрих руках і візуально робить ніж більш привабливим. Спеціальна подпальцевая виїмка забезпечує точний контроль інструменту під час делікатних робіт.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | CJRB |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 170 г |
| Вид ножа | кишеньковий , туристичний |
| Гарантия | 3 місяці |
| Длина в сложенном состоянии | 116 мм |
| Длина клинка | 88.9 мм |
| Марка стали | AR-RPM9 |
| Материал рукояти | вуглецеве волокно |
| Общая длина | 206 мм |
| Твердость клинка | 59-60 HRC |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточки | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Тип товара | Ножі |
| Толщина клинка | 3.175 мм |
| Цвет рукоятки | чорний |
- Цена: 2 236 ₴





