

Нож CJRB Gobi Black Blade, AR-RPM9 Steel, ц:green
2 245 ₴
- В наличии
- Код: J1906-BGN
- +380 (96) 042-17-12Олександр

Опис ножа CJRB Gobi Black Blade, AR-RPM9 Steel, зелений:
Складаний ніж Cjrb Гобі - це надійний помічник на кожен день, виконаний в східному стилі з характерним вигином клинка і рукояті. Легкий, надійний, продуманий в кожній деталі, він складе гідну конкуренцію моделям більш дорогих і іменитих брендів, а своїм зовнішнім виглядом підкорить навіть тих, хто далекий від любові до колючо-ріжучого інструменту.
Клинок виготовлений з фірмової порошкової сталі AR-RPM9. Сталь славиться агресивністю свого різу і, при грамотному користуванні ножем, тривалий час не потребуватиме заточування, а правка леза не доставить проблем навіть новачкові. Виконаний клинок в східному стилі з характерним піднятим вістрям над лінією обуха. Така геометрія добре працює на укол, не дарма їй вже кілька сотень років! Ріже ніж, завдяки наявності ріжучої кромки у вигляді півмісяця, теж відмінно.
Рукоять виготовлена з полірованого полімеру G-10. Цей матеріал має відмінні експлуатаційні властивості, приємний на дотик, не вимагає додаткової уваги, надійний, невибагливий і красивий.
Механіка у ножа Гобі відмінний. Це забезпечується комбінацією зручної системи відкривання (фліппер) і системою шарикопідшипників. Ніж оснащується кліпсою для зручного щоденного носіння, яку можна переставити як під правшу, так і під лівшу.
У відкритому положенні клинок утримується за рахунок замка Замок Вкладиша. Ця система фіксації дозволяє бути впевненим, що клинок не скластися в самий невідповідний момент.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | CJRB |
| Цвет | Зелёный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 104 г г |
| Вид ножа | кишеньковий , туристичний |
| Гарантия | 3 місяці |
| Длина в сложенном состоянии | 124.5 мм |
| Длина клинка | 85 мм |
| Марка стали | AR-RPM9 |
| Материал рукояти | G-10 |
| Общая длина | 209.5 мм |
| Твердость клинка | 59-60 HRC |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточки | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Тип товара | Ножі |
| Толщина клинка | 3.3 мм |
| Форма клинка | drop-point |
| Цвет рукоятки | зелений |
- Цена: 2 245 ₴



