Опис ножа Spyderco Police 4 FRN, серрейтор, K390:
У Spyderco Police 4 FRN K390 Serrateed клинок має класичну для Spyderco форму потрійного клина. Це високі спуски від обуха, завдяки яким ніж чудово ріже, і акцентоване вістря, яким дуже зручно виконувати дрібні роботи. Отвір для відкривання, в порівнянні з першими моделями, збільшено, що тільки додає зручності.
Виконаний клинок з інструментальної сталі марки K390, яка володіє високою зносостійкістю і хорошою міцністю. На ділі це означає, що клинок буде довго тримати робочу гостроту без частих правок і заточок.
Рукоять моделі виготовлена з посиленого нейлону, настільки знайомого по іншим легендарним моделям Spyderco-Endura, Delica та іншим. FRN - це міцний матеріал, теплий в зимовий час і не сприйнятливий до великих перепадів температур. Незалежно від пори року, зима це чи літо, рукоять з FRN буде комфортно і надійно лежати в руці. Замок на ножі - традиційний Back Lock, завдяки якому великим ножем можна управляти однією рукою.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Spyderco |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 119 г |
| Вид ножа | кишеньковий,туристичний |
| Гарантия | 14 днів |
| Длина клинка | 111 мм |
| Марка стали | K390 |
| Материал рукояти | FRN (Fiberglass Reinforced Nylon) |
| Общая длина | 253 мм |
| Твердость клинка | 63 HRC |
| Тип замка | Back lock |
| Тип заточки | серрейтор |
| Тип ножа | складний |
| Тип товара | Ножі |
| Толщина клинка | 3 мм |
| Форма клинка | drop-point |
| Цвет рукоятки | чорний |
- Цена: 8 661 ₴





