Опис ножа Spyderco Resilience FRN, полусеррейтор:
Потрійний клин-фірмова риса ножів компанії Spyderco. Така геометрія не перше десятиліття доводить свою ефективність в роботі. Для відкривання клинка використовується отвір в клинку, яке, в компанії з якісною підгонкою, дозволяє відкрити ніж інерційно. Виконаний клинок традиційно для ножів бюджетної лінійки з нержавіючої сталі 8Cr13MоV. Дана нержавійка відмінно підійде новачкові, який ще не обжився арсеналом заточувального абразиву для порошків або тим, хто не хоче витрачати по кілька годин на заточку ножа. Доречна дана сталь буде і в польових умовах, так як не іржавіє.
Оновлена модель отримала рукоять із пластику FRN з двонаправленою текстурою. Остання виконана таким чином, щоб рука максимально надійно могла фіксувати ніж. Крім того, завдяки використанню більш легкого матеріалу, ніж став важити менше. Як і раніше, модель може похвалитися наявністю переставляється в 4 Положення кліпси, яка буде надійно утримувати ніж на кишені.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Spyderco |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 154 г г |
| Вид ножа | кишеньковий,туристичний |
| Гарантия | 14 днів |
| Длина клинка | 108 мм |
| Длина рукояти | 130 м |
| Марка стали | 8Cr13MоV |
| Материал рукояти | FRN (Fiberglass Reinforced Nylon) |
| Общая длина | 238 мм |
| Твердость клинка | 58-59 |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточки | напівсеррейтор |
| Тип ножа | складний |
| Тип товара | Ножі |
| Толщина клинка | 3 мм |
| Форма клинка | drop-point |
| Цвет рукоятки | чорний |
- Цена: 3 020 ₴






