
Ніж складний Cold Steel Ti-Lite 6 ", Zytel (26SXP)
4 200 ₴
- В наличии
- Код: 26SXP
+380 (93) 256-79-61
Олександр
- +380 (96) 042-17-12Олександр
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Опис ножі Cold Steel Ti-Lite 6 Zytel 26SXP:
Рімейк класичного американського ножа п'ятдесятих років "Switchblade" авторства Джеймса Діна. Найвища якість сталі забезпечує неймовірну гостроту леза цих тактичних ножів.
Для виготовлення клинка використовують японську сталь AUS-8A. Дана сталь володіє високою міцністю, легко піддається шліфовці і при грамотному догляді тривалий час тримає заточку.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Cold Steel |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 193 г г |
| Вид ножа | кишеньковий, туристичний, тактичний |
| Гарантия | 3 місяці |
| Длина клинка | 152 мм |
| Марка стали | AUS-8 |
| Материал рукояти | Zytel |
| Общая длина | 330 мм |
| Твердость клинка | 56-58 HRC |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточки | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Тип товара | Ножі |
| Типы складных ножей | з фіксацією |
| Толщина клинка | 4 мм |
| Форма клинка | spear-point |
| Цвет рукоятки | чорний |
Информация для заказа
- Цена: 4 200 ₴



