Опис ножі Cold Steel Hide-Out (49NDEZ):
Cold Steel Hide Out розроблявся як маленький, недорогий і багатофункціональний ніж для носіння на шиї. Легкий двосічний сатинований клинок виготовлений з японської нержавіючої сталі AUS-8A. Основу рукояті становить хвостовик клинка, покрить синтетичною гумою Long Kray-Ex, стійкою до несприятливих погодніх умов. Текстурована поверхня запобігає вислизанню ножа з руки і забезпечує надійний хват.
- Піхви Secure-Ex® з ланцюжком
- Отвір під темляк
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Cold Steel |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 54 г г |
| Вид ножа | тактичний, мілітарі |
| Гарантия | 3 місяці |
| Длина | 165 мм |
| Длина клинка | 76 мм |
| Марка стали | AUS-8A |
| Материал рукояти | Kray-Ex |
| Твердость клинка | 56-58 HRC |
| Тип заточки | прямий |
| Тип ножа | нескладаний |
| Тип товара | Ножі |
| Толщина клинка | 3 мм |
| Форма клинка | spear-point |
| Цвет рукоятки | чорний |
| Чехол / ножны | Є |
Информация для заказа
- Цена: 1 935 ₴




