Опис ножа Spyderco Byrd Cara Cara 2 FRN чорний BY03PBK2:
Серед оновлень цієї версії особливо виділяється геометрія спусків леза - full-flat-ground (від обуха), що надає ножу просто надзвичайні здібності для різу, двонаправлену текстуровану насічку на рукояті з FRN (посилений скловолокнами нейлон) для щільного зчеплення з рукою, а також бронзові шайби для плавного відкривання. Як і у свого попередника, на клинку у Byrd Cara Cara 2 є спін і чейл, куди лягають великий і вказівний пальці, для зручного утримання ножа. Також Cara Cara 2 оснащений переставляемой в 4 положення кліпсою. Всі перераховані достоїнства ножа разом з його невисокою ціною роблять його одним із кращих варіантів для вибору.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Spyderco |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 96 г |
| Вид ножа | кишеньковий, туристичний |
| Гарантия | 3 місяці |
| Длина клинка | 95 мм |
| Марка стали | 8Cr13MоV |
| Материал рукояти | FRN (армований скловолокном нейлон) |
| Общая длина | 217 мм |
| Твердость клинка | 58-60 HRC |
| Тип замка | Back lock |
| Тип заточки | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Тип товара | Ножі |
| Типы складных ножей | з фіксацією |
| Толщина клинка | 3 мм |
| Упаковка | коробка |
| Форма клинка | clip-point |
| Цвет рукоятки | чорний |
Информация для заказа
- Цена: 1 828 ₴



