Опис ножа Spyderco Tenacious серейтор C122GS:
Серія доладних ножів Value Folders складається з Ambitious, Persistence, Tenacious і Resilience. Ці слова характеризують кращі сторони людини. Ніж Tenacious (перекладається як "міцний, чіпкий"), більший за розміром, ніж Persistence, але менший, ніж Resilience. Всі чотири ножі демонструють найвищий рівень проектування, виготовлення і матеріалів, вартість яких порівнянна з вартістю "крила літака".
Spyderco Tenacious заслужено отримав народне визнання і є лідером продажів поряд з Delica, Endura і Military. При невеликій ціні має цілий ряд переваг: накладки з G10, сталеві лайнери, потужний замок liner-lock і серейторне лезо з нержавіючої сталі 8CR13MOV, яка нічим не гірше за інші популярні види сталі.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Spyderco |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 115 г |
| Вид ножа | кишеньковий, туристичний |
| Гарантия | 3 місяці |
| Длина клинка | 86 мм |
| Марка стали | 8Cr13MоV |
| Материал рукояти | G-10 |
| Общая длина | 197 мм |
| Твердость клинка | 58-60 HRC |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточки | серрейтор |
| Тип ножа | складаний |
| Тип товара | Ножі |
| Типы складных ножей | з фіксацією |
| Толщина клинка | 3 мм |
| Упаковка | коробка |
| Форма клинка | drop-point |
| Цвет рукоятки | чорний |
Информация для заказа
- Цена: 2 970 ₴



