Опис ножа Spyderco Endura 4 Flat Ground зелений C10FPGR:
Поліроване лезо з нержавіючої сталі VG-10 з бритвенно гострої ріжучою кромкою, велика 13мм отвір для однорукого відкриття та бронзові шайби на осі клинка забезпечують чудовий рез, а так само легке впевнене відкриття. Рукоять з FRN проштампована двосторонніми текстурами для надійного нековзного хвата, всередині знаходяться сталеві лайнери з додатковими отворами для зменшення ваги, які є своєрідним якорем для надійного і жорсткого кріплення внутрішніх і зовнішніх частин ножа. А чотирипозиційна переставляти кліпса буде дуже зручна для носіння в кишені.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Spyderco |
| Цвет | Зелёный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 96 г г |
| Користувацькi характеристики | |
| Вид ножа | кишеньковий, туристичний |
| Гарантия | 3 місяці |
| Длина клинка | 96 мм |
| Марка стали | VG-10 |
| Материал рукояти | FRN (армований скловолокном нейлон) |
| Общая длина | 222 мм |
| Твердость клинка | 60-62 HRC |
| Тип замка | Back lock |
| Тип заточки | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Тип товара | Ножі |
| Типы складных ножей | з фіксацією |
| Толщина клинка | 3 мм |
| Упаковка | Коробка |
| Форма клинка | drop-point |
| Цвет рукоятки | зелений |
Информация для заказа
- Цена: 4 684 ₴



