

Ніж складний Spyderco Byrd Cara Cara 2 FRN, напівсерейтор (BY03PSBK2)
1 868 ₴
- Нет в наличии
- Код: BY03PSBK2
+380 (93) 256-79-61
Олександр
- +380 (96) 042-17-12Олександр
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Опис ножа Spyderco Byrd Cara Cara 2, FRN, полусеррейтор BY03PSBK2:
Серія Cara Cara в 2010 році була схильна модифікації – була покращена загальна ергономіка ножа, заточка змінена на повний клин від обуха, для більш м'якого і плавного відкривання рукоятка оснащена бронзовими втулками, а для зручності в носінні - 4-хпозиционной кліпсою. Як і ножі Spyderco, ножі Byrd тепер є об'єктом системи C. Q. I.(Constant Quality Improvement) – постійного підвищення якості.
Модель оснащена ручкою, виготовленої з нейлону, заповненого скловолокном (FRN). Цей матеріал дуже легкий, але при цьому надзвичайно міцний. Формується литтям, тому його двонаправлена текстурована поверхня дуже надійно утримується долонею в при будь-яких погодних умовах.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Spyderco |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 97 г г |
| Вид ножа | кишеньковий, туристичний |
| Гарантия | 3 місяці |
| Длина клинка | 95 мм |
| Марка стали | 8Cr13MоV |
| Материал рукояти | FRN (армований скловолокном нейлон) |
| Общая длина | 217 мм |
| Твердость клинка | 56-58 HRC |
| Тип замка | Back lock |
| Тип заточки | напівсеррейтор |
| Тип ножа | складаний |
| Тип товара | Ножі |
| Типы складных ножей | з фіксацією |
| Толщина клинка | 3 мм |
| Упаковка | Коробка |
| Форма клинка | clip-point |
| Цвет рукоятки | чорний |
Информация для заказа
- Цена: 1 868 ₴



