Опис ножа Spyderco Persistence C136GP:
Модель Persistence є зменшеною версією ножа Tenacious. Каркасна конструкція, нержавіюча сталь, надійний механізм замикання і зручна рукоятка роблять модель ефективним, а головне – надійним інструментом для щоденного використання.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Spyderco |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 102 г г |
| Вид ножа | кишеньковий, туристичний, універсальний |
| Гарантия | 3 місяці |
| Длина клинка | 70 мм |
| Марка стали | 8Cr13MоV |
| Материал рукояти | G-10 |
| Общая длина | 173 мм |
| Твердость клинка | 58-60 HRC |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточки | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Тип товара | Ножі |
| Типы складных ножей | з фіксацією |
| Толщина клинка | 3 мм |
| Упаковка | Коробка |
| Форма клинка | drop-point |
| Цвет рукоятки | чорний |
Информация для заказа
- Цена: 2 555 ₴




